O nás - Sentry

SENTRY
SENTRY
Přejít na obsah
Vítejte na stránkách Sentry spol s.r.o., Vaší důvěryhodné bezpečnostní agentury s bohatou historií a zkušenostmi. Naše společnost vznikla v polovině roku 1997 v Litoměřicích a od té doby jsme se vypracovali na předního poskytovatele široké škály bezpečnostních služeb.

Historie
Od prvopočátku jsme se specializovali na oblast soukromých detektivů a postupně jsme rozšířili naše služby na ochranu majetku a osob. S průběhem času jsme přesídlili naši centrálu do Ústí nad Labem, kde jsme posílili naši přítomnost a rozšířili nabídku služeb.

Nabídka Služeb
  • Soukromí detektivové: Specializujeme se na šetření, zjišťování informací a řešení citlivých záležitostí.
  • Ochrana majetku a osob: Poskytujeme fyzickou ostrahu, převozy finanční hotovosti a osobní ochranu.
  • Zabezpečovací technika: Úzká spolupráce se společností ELPRA.
  • Vyhledávání odposlechů a skrytých kamer: Jsme vybavení speciálními zařízeními pro vyhledávání nežádoucích zařízení.

Spolupráce s ELPRA
V posledních několika letech jsme úzce spolupracovali se společností ELPRA, specialistou na elektronickou bezpečnost. Tato spolupráce nám umožnila poskytovat moderní a efektivní zabezpečení pro naše klienty. Dodávky a montáže elektronických systémů jsou pečlivě plánovány tak, aby efektivně spolupracovaly s našimi fyzickými ostrahami a dalšími bezpečnostními opatřeními.

Kontaktujte Nás
Již teď se můžeme těšit na spolupráci a poskytnout Vám bezpečnostní řešení na míru. Pro více informací nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat.
Sentry, spol. s r.o.
Created with Sentry
Kontaky
Klíšská 1432/18
Ústí nad Labem - centrum
400 01, Ústí nad Labem

+420 602 420 447
sentry@centrum.cz
DESIGN
Naše webové stránky máme postavené na minimalistickém a čistém přístupu, který všem zajistí snadnou navigaci a přehlednost.

Využíváme responzivní desgin, který optimalizuje zobrazení na různých zařízeních.
Návrat na obsah