Váš profesionální partner v oblasti osobní ochrany osob a detektivních služeb.

spol. s r.o.

O společnosti


          Naše agentura Sentry spol s.r.o vznikla v polovině roku 1997 v Litoměřicích a postupem času, byla přesídlena do Ústí nad Labem.

 Od samého prvopočátku se naše společnost soustředila hlavně na poskytování služeb soukromých detektivů. Postupem času navázala a rozvinula služby v oblasti ochrany majetku a osob ( fyzická ostraha, převozy finančních hotovostí, osobní ostraha osob).

     

      Vedle základních bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob (fyzická ostraha, převozy finančních hotovostí, detektivní služby), je naše pozornost v souladu s programem komplexnosti poskytovaných služeb orientována i na rozvoj zabezpečovací techniky.  V posledních několika letech spolupracujeme dodavatelsky velmi dobře se společností ELPRA, která realizovala řadu dodávek a montáží elektrické zabezpečovací a požární signalizace, uzavřených kamerových systémů, docházkových a kontrolních systémů a dalších dodávek v této oblasti. Technici plně spolupracují s pracovníky z oblasti fyzické ostrahy i PCO, tak aby se navrhované systémy ostrahy vhodně doplňovaly a vedly k větší efektivnosti a případné úspoře pro odběratele.
Copyright © 2018. Sentry s.r.o All Rights Reserved.